+48 602 749 434 leszekfatekl@o2.pl

Kierowanie robotami budowlanymi


Wiemy, że podstawowym warunkiem zakończenia każdego przedsięwzięcia budowlanego sukcesem jest odpowiednie zarządzanie nim. Prawo budowlane jednoznacznie wskazuje, że to na inwestorze spoczywa obowiązek objęcia funkcji Kierownika Budowy przez osobę o odpowiednich uprawnieniach do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie [Art.18.1 Ustawa Prawo Budowlane]. Kierownik Budowy jest zatem obok inwestora, projektanta i inspektora nadzoru niezbędnym uczestnikiem procesu budowlanego wg Ustawy Prawo Budowlane.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom służymy zespołem wykwalifikowanych współpracowników w rozwiązywaniu wszelkich problemów pojawiających się w czasie trwania projektu budowlanego. Działając, jako Kierownik Budowy posiadamy uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Współpracujemy także z doświadczonymi kierownikami posiadającymi pełne uprawnienia w branżach instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że sukces Państwa budowy będzie także sukcesem naszej firmy.